Nabídka zaměstnání - Kalkulant-rozpočtář pilotového založení

Hledáme zaměstnance na pozici Kalkulant-rozpočtář pilotového založení

Místo pracoviště:

  • Chrudim, Pardubická 326

Pracovní poměr:

  • Práce na plný pracovní úvazek

Vzdělání:

  • ukončené VŠ,SŠ vzdělání stavebního směru (ideálně obor pozemní stavby)

Hlavní náplň práce:

  • Hlavním smyslem práce na této pozici je rozpočtování a kalkulace pilotového a mikropilotového založení.
  • Kalkulace nákladové a odbytové ceny pilotového a mikropilotového založení, navrhování jednotlivých konstrukcí v nabídkové části projektu.
  • Kompletace nabídek.
  • Technická příprava staveb - vytváření harmonogramů.
  • Účast na obchodních jednáních, příp. na obhlídkách či předání staveniště.
  • Příprava dokladové části zakázky.
  • Sledování ekonomických nákladů a výsledků stavby v souladu s finančním rozpočtem.

Požadujeme:

  • vzdělání VŠ stavebního směru (ideálně obor pozemní stavby), vhodné i pro absolventa
  • uživatelskou znalost MS Office( MS Word, Excel)
  • schopnost práce v AutoCADu výhodou
  • znalost čtení dílenské výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • Práci v přátelském kolektivu
  • Stabilní zázemí zavedené kanceláře
  • Dobré platové ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost výuky angličtiny
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Firemní akce

Mzda:

  • Od 28.000 do 32.000 Kč/měsíc

Kontaktní osoba:

Máte zájem o práci v A-Z PREZIP? Kontaktujte nás!

+420 776 182 433