Nabídka zaměstnání - Kalkulant železobetonových konstrukcí

Hledáme zaměstnance na pozici Kalkulant železobetonových konstrukcí

Místo pracoviště:

  • Pardubická 326, Chrudim IV

Pracovní poměr:

  • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

  • Střední odborné stavebního směru, příp. vysokoškolské

Popis pozice:

  • Hlavním smyslem této pozice je rozpočtování a kalkulace betonových konstrukcí.

Hlavní náplň práce:

  • Kalkulace nákladové a odbytové ceny železobetonových konstrukcí
  • Navrhování jednotlivých konstrukcí v nabídkové části projektu
  • Kompletace nabídek
  • Technická příprava staveb – vytváření harmonogramů
  • Účast na obchodních jednáních, příp. na obhlídkách či předání staveniště

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ stavebního směru, VŠ výhodou – vhodné i pro absolventa
  • Uživatelskou znalost MS Office (MS Word, Excel)
  • Schopnost práce v AutoCADu výhodou
  • Znalost čtení dílenské výkresové dokumentace
  • Odpovědnost a kladný přístup k práci

Nabízíme:

  • Jistotu v perspektivní a stabilní firmě
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Stabilní zázemí zavedené kanceláře
  • Dobré mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • Mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Firemní akce a firemní rekreační zařízení

Mzda:

  • Od 38.000,- Kč/měsíc

Vhodné i pro osoby bez praxe.

Kontaktní osoba:

Máte zájem o práci v A-Z PREZIP? Kontaktujte nás!

+420 776 182 433

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.