Nabídka zaměstnání - Strojník, vrtmistr

Hledáme zaměstnance na pozici: Strojník, vrtmistr

Místo pracoviště:

  • Stavby v ČR

Pracovní poměr:

  • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

  • Střední odborné s výučním listem ve stavebním oboru

Hlavní náplň práce:

  • Náplní práce vrtmistra je provádění vrtných prací a souvisejících činností se strojem dle příslušného oprávnění jako je popojíždění na stavbě, nakládka a vykládka stroje a jeho kompletace a rozložení pro přepravu. Případně přepravu stroje mezi stavbami, pokud je samojízdný. Ve vztahu k osobám na stavbě vystupuje vrtmistr stejně jako mistr, ke stroji se na něho vztahuje povinnost strojníka.

Požadujeme:

  • Požadujeme vzdělání ve stavebním oboru,
  • praxi v obsluze maloprofilové vrtné soupravy a platný strojní průkaz.
  • Dále požadujeme odpovědnost a kladný přístup k práci.

Nabízíme:

  • Nabízíme ubytování v pracovním týdnu, cestovní náhrady vč. stravného, 5 týdnů dovolené, odlučné

Mzda:

  • Od 31.000 Kč/měs.

Kontaktní osoba

Máte zájem o práci v A-Z PREZIP? Kontaktujte nás!

+420 776 182 433