Nabídka zaměstnání - Svářeč

Hledáme zaměstnance na pozici Svářeč

Místo pracoviště:

  • Stavby na území ČR – po - pá

Pracovní poměr:

  • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

  • Vyučen v oboru s praxí a platným svářečským průkazem

Hlavní náplň práce:

  • Provádění svářečských prací (konstrukční sváry)
  • Pomocné práce v rámci činností celé čety
  • Montáž a manipulace s železobetonovými prvky za pomoci jeřábu
  • Práce z vysokozdvižných plošin

Požadujeme:

  • Certifikát svářeče dle ISO 9606-1 (elektroda obalovaná)
  • Základní svářečský kurz (po zaškolení firma zajistí certifikát svářeče dle ISO 9606-1)
  • Vazačský průkaz, plošinářský průkaz (není podmínkou, firma zajistí)
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme:

  • Nabízíme ubytování v pracovním týdnu, cestovní náhrady vč. stravného, 5 týdnů dovolené.

Mzda:

  • Od 30.000 Kč/měs.

Kontakt:

  • Hrubý Jiří – vedoucí střediska těžká montáž
  • 730 845 654
  • hruby@azprezip.cz

Máte zájem o práci v A-Z PREZIP? Kontaktujte nás!

+420 776 182 433