O nás

Akciová společnost A-Z PREZIP a.s. se sídlem v Chrudimi je stavební firmou, která vznikla v roce 2002 na tradicích chrudimského závodu Průmstavu Pardubice a působí na stavebním trhu jako dodavatel specializovaných prací.

 

Hlavní činností firmy je provádění hloubkového zakládání pozemních staveb a dodávky a montáže železobetonových konstrukcí.

 

Uživatelské a architektonické požadavky firma garantuje komplexním přístupem od návrhu až po realizaci. Navrhované a realizované konstrukce splňují vysoké nároky ekonomické i estetické, s využitím všech možností, které nabízí účelná kombinace železobetonových prefabrikovaných prvků a monolitických konstrukcí. Firma vytváří podmínky pro výstavbu objektů s neomezenou závislostí na ročním období.

 

A-Z PREZIP a.s. pracuje se stálým pracovním kolektivem cca 60 zaměstnanců. Provoz firmy je řízen systémem jakosti ČSN EN ISO 9001 pro provádění speciálního zakládání, výrobu a montáž železobetonových prefabrikátů a výrobu transportbetonu auditovaným certifikační, orgánem STAVCERT Praha. Ve firmě pracuje několik autorizovaných inženýrů pro obor pozemní stavby, statika a dynamika staveb a geotechnika. Pro zhotovení výrobní a realizační dokumentace firma disponuje stálým a zkušeným kolektivem projektantů a statiků firmy PBK Chrudim a.s. pod vedením ing.Vašíčka.

 

Součástí holdingu je firma Armado a.s. s výrobním areálem stavebních prefabrikátů v Horní Lukavici u Plzně. Firma vznikla v roce 2011 a působí na trhu jako dodavatel železobetonových prefabrikátů.

 

Proč si vybrat nás

  • zázemí stabilní společnosti s 60 zaměstnanci
  • osobní přístup
  • rychlost
  • solidnost
  • spolehlivost
  • součástí holdingu je projekční kancelář statiky betonových konstrukcí PBK Chrudim a.s.
  • součástí holdingu je výroba stavebních prefabrikátů ARMADO a.s.

Podívejte se na naše referenční stavby

Za dobu působení společnosti jsme úspěšně dokončili řadu náročných projektů. Vybrané reference včetně fotodokumentace si můžete prohlédnout zde:

 

Reference - Zakládání staveb

 

Reference - Železobetonové prefabrikované konstrukce

 

 

Czech Stability Award

Certifikát ISO 9001

 

pdf Politika kvality 2018

(1.58MB)