O nás

Akciová společnost A-Z PREZIP a.s. se sídlem v Chrudimi je stavební firmou, která vznikla v roce 2002 na tradicích chrudimského závodu Průmstavu Pardubice a působí na stavebním trhu jako dodavatel specializovaných prací.

 

Hlavní činností firmy je provádění hloubkového zakládání pozemních staveb, dodávky a montáže železobetonových konstrukcí, a výroba prefabrikátů.

 

Uživatelské a architektonické požadavky firma garantuje komplexním přístupem od návrhu až po realizaci. Navrhované a realizované konstrukce splňují vysoké nároky ekonomické i estetické, s využitím všech možností, které nabízí účelná kombinace železobetonových prefabrikovaných prvků a monolitických konstrukcí. Firma vytváří podmínky pro výstavbu objektů s neomezenou závislostí na ročním období.

 

A-Z PREZIP a.s. pracuje se stálým pracovním kolektivem cca 150 zaměstnanců. Provoz firmy je řízen systémem jakosti ČSN EN ISO 9001 pro provádění speciálního zakládání, výrobu a montáž železobetonových prefabrikátů a výrobu transportbetonu auditovaným certifikační, orgánem STAVCERT Praha. Ve firmě pracuje několik autorizovaných inženýrů pro obor pozemní stavby, statika a dynamika staveb a geotechnika. Pro zhotovení výrobní a realizační dokumentace firma disponuje stálým a zkušeným kolektivem projektantů a statiků firmy PBK Chrudim a.s.

 

Součástí skupiny je výrobní areál stavebních prefabrikátů v Horní Lukavici u Plzně. Působíme na trhu jako dodavatel železobetonových prefabrikátů.

 

Proč si vybrat nás

  • zázemí stabilní společnosti s 150 zaměstnanci
  • osobní přístup
  • rychlost
  • solidnost
  • spolehlivost
  • součástí skupiny je projekční kancelář statiky betonových konstrukcí PBK Chrudim a.s.
  • disponujeme výrobou stavebních prefabrikátů

 

Podívejte se na naše referenční stavby

Za dobu působení společnosti jsme úspěšně dokončili řadu náročných projektů. Vybrané reference včetně fotodokumentace si můžete prohlédnout zde:

 

Reference - Fotogalerie