Nabídka zaměstnání - Kalkulant/Kalkulantka - zakládání staveb / železobetonové prefabrikované / monolitické konstrukce

Hledáme zaměstnance na pozici Kalkulant/Kalkulantka - zakládání staveb / železobetonové prefabrikované / monolitické konstrukce

Místo pracoviště:

  • Pardubická 326, Chrudim IV

Pracovní poměr:

  • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

  • Střední odborné stavebního zaměření, příp. vysokoškolské

Hlavní náplň práce:

  • Vypracování cenových nabídek, podkladů do soutěží a výběrových řízení, včetně návrhů alternativních technických řešení
  • Komunikace se subdodavateli i zadavatelem
  • Tvorba a kontrola výměr
  • Tvorba harmonogramů
  • Zpracování změnových listů

Požadujeme:

  • Uživatelskou znalost MS Office (MS Word, Excel)
  • Schopnost práce v AutoCADu výhodou
  • Odborná zdatnost a samostatnost
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Časová flexibilita a vysoká pečlivost
  • Odpovědnost a kladný přístup k práci

Nabízíme:

  • Zázemí dynamické a úspěšné společnosti
  • Odpovědnou a zajímavou práci
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Firemní akce a firemní rekreační zařízení

Mzda:

  • Od 30.000,- do 45.000,- Kč/měsíc

Kontakt:

Máte zájem o práci v A-Z PREZIP? Kontaktujte nás!

+420 776 182 433

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.