Nabídka zaměstnání - Mzdová/Mzdový účetní s přesahem do finančního účetnictví

Hledáme zaměstnance na pozici Mzdová/Mzdový účetní s přesahem do finančního účetnictví

Místo pracoviště:

  • Pardubická 326, Chrudim IV

Pracovní poměr:

  • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

  • Střední odborné ekonomického směru

Hlavní náplň práce:

  • Zpracování mezd
  • Evidence a kontrola SP a ZP
  • Zpracování a vedení evidence exekucí a insolvencí
  • Komunikace s příslušnými úřady (FÚ, ČSSZ, ZP)
  • Zpracování problematiky daní z příjmů a RZD
  • Vydávání potvrzení souvisejících se mzdovou a personální agendou
  • Faktury přijaté a vydané
  • Pokladna
  • DPH

Požadujeme:

  • Aktivní praxe se zpracováním mzdového účetnictví
  • Znalost aktuálních mzdových předpisů
  • Znalost podvojného účetnictví, DPH a fakturace
  • Praxe minimálně 2 roky
  • Aktivní znalost práce na PC – MS Word, Excel
  • Příjemné vystupování
  • Pečlivost, komunikativnost, spolehlivost a samostatnost
  • Organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Jistotu v perspektivní a stabilní firmě
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon
  • Příspěvky na stravování
  • Firemní akce a firemní rekreační zařízení

Mzda:

  • Od 30.000,- do 35.000,- Kč/měsíc

Kontakt:

Máte zájem o práci v A-Z PREZIP? Kontaktujte nás!

+420 776 182 433

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.