Nabídka zaměstnání - Přípravář/Přípravářka výroby (PREFA RAŠOVICE a.s.)

Hledáme zaměstnance na pozici Přípravář/Přípravářka výroby (PREFA RAŠOVICE a.s.)

PREFA RAŠOVICE a.s.

  • Firma PREFA RAŠOVICE a.s. je dceřinou firmou společnosti A-Z PREZIP a.s., která se zabývá montáží prefabrikovaných betonových konstrukcí.
  • Specializujeme se na výrobu železobetonových prefabrikovaných konstrukcí pro skladové haly, administrativní budovy, výrobní haly a další.
  • www.prefarasovice.cz

Místo pracoviště:

  • Lípa nad Orlicí 69, 517 21 Lípa nad Orlicí

Pracovní poměr:

  • Práce na plný úvazek

Vzdělání:

  • Střední odborné s maturitou (nejlépe technického směru)

Hlavní náplň práce:

  • Příprava výroby betonářské oceli (zadávání projektové dokumentace do systému)

Požadujeme:

  • Znalost anglického jazyka
  • Aktivní znalost práce na PC – MS Excel, Word
  • Pečlivost a samostatnost
  • Aktivní přístup k práci
  • Ochota pracovat v kolektivu
  • Vhodné pro absolventy

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí zavedené kanceláře
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování

Mzda:

  • Od 30.000,- do 35.000,- Kč/měsíc

Kontakt:

Máte zájem o práci v A-Z PREZIP? Kontaktujte nás!

+420 776 182 433

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.